Infolinka: 0910 160 145

Saunawelt

InfraMix kombinovaná sauna - fínska a infra sauna

S maximálnou flexibilitou našej technológie je možné realizovať každú vašu saunovú myšlienku.

Požiadajte o konzultáciu!

Okrem bezkonkurenčnej popularity fínskej sauny sa využívanie infračervenej sauny stalo veľmi populárnym. InfraVit Infrasauna sa líši od fínskej sauny, to je jasné, ale keď sa medzi týmito dvoma typmi neviete rozhodnúť, nemusíte to vzdať. Stačí ak to necháte na nás. Kontaktujte nás a naši zástupcovia vám nakombinujú oba typy sáun do jednej a vypracujú vám cenovú ponuku na mieru.

Vyplňte náš kontaktný formulár a náš kolega Vám zavolá späť!

Infračervená sauna InfraMix spĺňa potreby oboch technológií. Kabína, ktorá bude v tejto dobe postavená, je dvojfunkčná kabína, ktorá ponúka bezkonkurenčnú infračervenú aj fínsku saunu. Konštrukcia kabíny (veľkosť, lavice, umiestnenie dverí) je založená na efektívnej prevádzke infračervených žiaričov pri zachovaní parametrov pohodlnej fínskej sauny.

Štruktúra steny kabíny zodpovedá prísnym podmienkam stanovených podmienkami konštrukcie fínskej sauny. Rovnako máme ten istý výber dreva, ako sa vo všeobecnosti používa vo fínskych saunách.

Infračervené žiariče sa umiestňujú do stenovej konštrukcie alebo steny saunovej kabíny, pričom sa dodržiavajú správne ventilačné a bezpečnostné parametre.

Môžete si tiež vybrať z nášho sortimentu doplnkového príslušenstva pre kombinované kabíny.

Infrasauna do fínskej sauny

kombi

Inštalácia infrasauny do existujúcej fínskej sauny.

Ak vlastníte už fínsku saunu a premýšľate nad inštaláciou aj infrasauny, vieme vám pomôcť. Doinštalujeme vám do stien naše žiariče a zapojíme do už existujúceho okruhu tak, akoby to bolo vyrobené naraz. Ďaľšie extra doplnky tiež vieme dodatočne riešiť do už existujúcich sáun.